  5. KETTZ FM Transmiter i punjač Kettz Yare Bluetooth/QC3.1/Type-C PD30W/LED
KETTZ FM Transmiter i punjač Kettz Yare Bluetooth/QC3.1/Type-C PD30W/LED
Aktuelna cena: 890 rsd
Količina: komad/a
Dodaj u korpu Uporedi Postavi pitanje za proizvod
Dostava:
  • Bluetooth verzija: 5.3
  • Punjenje: PD 30W (USB-C) + QC 3.1A (USB-A)
  • Napajanje: upaljač automobila, 12V/24V
  • Reprodukcija: Bluetooth streaming + USB disk (MP3)
  • Displej: LED ekran sa FM frekvencijom
  • Ambijentalno svetlo: 7 boja
  • Mikrofon: ugrađen, prigušivanje buke
  • Materijal: ABS
  • Kompatibilnost: svi automobili i kamioni 12V/24V, iPhone, Samsung, Sony, Google Pixel, OPPO, Motorola i drugi