  5. KETTZ FM Transmiter i punjač Kettz Floyd Bluetooth/2xUSB QC3.0/Type-C PD30W/LED
KETTZ FM Transmiter i punjač Kettz Floyd Bluetooth/2xUSB QC3.0/Type-C PD30W/LED
Aktuelna cena: 990 rsd
Količina: komad/a
Dodaj u korpu Uporedi Postavi pitanje za proizvod
Dostava:
  • Bluetooth verzija: 5.3
  • USB izlaz: PD 30W
  • Radni napon: DC 12V–24V
  • Kompatibilni raspon napona: 10V–32V