Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Vrsta ploče za kuvanje: | Staklokeramička |
| Vrsta: | Nezavisna |
| Način upravljanja: | Senzorsko upravljanje (Na dodir) |
| Boja: | Crna |
| Ploče/zone za kuvanje: | 4 zone za kuvanje: Prednji levi: 180 mm, 2 kW Zadnji levi: 170, 265 mm, 1.8 kW Zadnji desni: 145 mm, 1.2 kW Prednji desni: 145, 210 mm, 1.2 kW (maks. snaga 3 kW) 1 grejna površina koja se ovalno širi: koristite pekače na proširivoj zoni za kuvanje. Dvostruka zona za kuvanje: koristite obične ili veće posude za kuvanje na proširivoj zoni za kuvanje. |
| Sigurnosni sistemi: | Zaštita od brisanja: obrišite tečnosti koje su prekipele bez nenamerne promene podešavanja (blokiranje svih dugmadi osetljivih na dodir na 30 sekundi). Sigurnosna brava koja štiti decu: sprečava nenamerno aktiviranje ploče za kuvanje. Sigurnosno isključivanje: iz bezbednosnih razloga, grejanje se zaustavlja nakon što istekne unapred podešeno vreme bez interakcije (prilagodljivo). |
| Funkcije i karakteristike: | 17 stepena: precizno prilagođavajte toplotu pomoću 17 nivoa snage (9 glavnih nivoa i 8 srednjih nivoa). DirectSelect: direktan, jednostavan izbor željene zone za kuvanje, jačine i dodatnih funkcija. PowerBoost funkcija: do 20% više jačine upotrebom električne ploče za kuvanje. Funkcija ReStart: ako nešto prekipi, ploča za kuvanje automatski se isključuje i pamti poslednje izabrano podešavanje. Ukoliko isključite ploču za kuvanje, ona će u toku kratkog vremena sačuvati poslednju izabranu postavku. Kada se ploča za kuvanje ubrzo ponovo uključi, ranije postavke i dalje će biti dostupne. Elektronski sat Merač vremena sa funkcijom isključivanja: isključuje određenu zonu za kuvanje nakon zadatog vremenskog intervala. |
| Priključna snaga: | 8.3 kW |
| Dimenzije ploče (ŠxVxD): | 58.3 x 4.8 x 51.3 cm |
| Širina: | 58.3 cm |
| Dubina: | 51.3 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4242005283392 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model | Ugradna ploča Bosch PKN645FP2E |
| Robna grupa | Ugradne ploče |
| Uvoznik |
Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | Rumunija |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.