Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Vozač | |
| Preporučena minimalna starosna granica | 14+ godina |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Domet | |
| Domet | Do 40 km |
| Parametri trotineta | |
| Brzina | Do 25 km/h |
| Šok Apsorpcija | Ne |
| Vodootpornost | IPX5 |
| Baterija | |
| Kapacitet baterije | 367 Wh (10200 mAh) |
| Pametno Upravljanje Sistemom Baterija | Da |
| Vreme punjenja | Otprilike 6.5 sati |
| Motor | |
| Ugao penjanja | Do 20% |
| Izlazna Snaga | 350 W |
| Maksimalna snaga | 700W |
| Pogon | Prednji točak |
| Kočnica | |
| Kočnica | Prednja: elektronska kočnica Zadnja: disk kočnica |
| Svetla | |
| Svetla | Prednja (2,1 W visoke snage) i zadnja LED svetla |
| Zadnja svetla vozača | Da |
| Ambijentalna svetla | Ne |
| Integrated Indicators | Ne |
| Gume | |
| Tip guma | Pneumatske gume bez unutrašnjih guma (sa slojem gela koji smanjuje potrebu za održavanjem) |
| Veličina guma - Prednja | 254 mm |
| Veličina guma - Zadnja | 254 mm |
| Povezivanje | |
| Monitor Aplikacije | Da |
| Daljinsko Upravljanje Putem Aplikacije | Ne |
| Bluetooth | Da |
| NFC tehnologija (za otključavanje/ zaključavanje) | Ne |
| Druge Karakteristike | |
| Mehanizam Sklapanja | Sklapanje u 2 jednostavna koraka (jednom rukom) |
| Prikaz Informacija | Kolor displej na tabli informacijama |
| Informacije na LED ekranu | LED u boji ( brzina, preostala snaga, režimi, održavanje, bluetooth veza ) |
| Režimi Vožnje | 3 režima vožnje (Eco, drive,sport) 1 pešački režim |
| Tempomat | Ne |
| Sertifikovani Reflektori | Da (prednja, zadnja i bočni E-MARK reflektori) |
| Zvonce | Mehaničko zvonce |
| Držač ploče vozača | Da |
| USB C port | Ne |
| Dimenzije i Težina | |
| Dimenzije porizvoda - Rasklopljen | 1160 x 1143 x 480 mm |
| Dimenzije porizvoda - Sklopljen | 495 x 1143 x 480 mm |
| Neto Težina | 17,1 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8719325845785 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | Električni trotinet SEGWAY NIN EBOT F40E |
| Robna grupa: | TROTINETI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.