Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Bar kod | 8806096520963 |
| Daljinski upravljač | Standardni daljinski upravljač |
| Kabal za napajanje | Da (uključen) |
| Digitalni TV prijem | DVB-T2/T (zemaljski), DVB-C (kablovski), DVB-S2 (satelitski) |
| Analogni TV prijem | Da |
| Tip ekrana | FHD |
| Rezolucija ekrana | Full HD (1.920 x 1.080) |
| Tip pozadinskog osvetljenja | Direct |
| Osvežavanje ekrana | 60Hz Native |
| Procesor | α5 AI Processor Gen6 |
| AI Upscaling | Resolution Upscaler |
| HDR | HDR10 / HLG |
| Dinamično mapiranje nijansi | Da |
| HGIG režim | Da |
| Optimizator za igre | Da (Kontrolna tabla za igre) |
| Operacioni sistem | webOS 23 |
| ThinQ | Da |
| Pametno prepoznavanje glasa | Da (uz aplikaciju LG ThinQ) |
| Magični daljinski upravljač | Spreman (zahteva Magični daljinski upravljač) |
| Amazon Alexa | Spreman (zahteva Magični daljinski upravljač) |
| Apple AirPlay 2 | Da |
| Smartphone Remote App | Da (LG ThinQ) |
| Full Web Browser | Da |
| Family Settings | Da |
| Kompatibilno sa USB kamerom | Da |
| Apple Home | Da |
| Home Hub | Da |
| Audio izlazna snaga | 20W |
| Sistem zvučnika | 2.0 Channel |
| Pravac zvuka | Na dole |
| AI Sound | Virtual 5.1 Up-mix |
| Clear Voice Pro | Da (automatsko nivelisanje jačine zvuka) |
| AI Acoustic podešavanje | Spreman (zahteva Magični daljinski upravljač) |
| LG Sound Sync | Da |
| Deljenje režima zvuka | Da |
| Simultani audio izlaz | Da |
| Bluetooth Surround Ready | Da (2 Way Playback) |
| Audio kodeci | AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| HDMI ulaz | 2 kom. (podržava eARC, ALLM) |
| Simplink (HDMI CEC) | Da |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| USB ulaz | 1 kom. (v2.0) |
| Wi-Fi | Da (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | Da (v5.0) |
| Ethernet ulaz | 1 kom. |
| CI Slot | 1 kom. |
| RF ulaz (Antenna/Cable) | 2 kom. |
| SPDIF (Optical Digital Audio Out) | 1 kom. |
| Visoki kontrast | Da |
| Nivo sive boje | Da |
| Invertovanje boja | Da |
| Napajanje | AC 110~240V, 50-60Hz |
| Standby potrošnja | Ispod 0.5W |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.