Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 55" (139.7 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Brand-name tehnologija: | Tesla QLED |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| Operativni sistem: | Google TV |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Dinamički kontrast: | 1200:1 |
| Vreme odziva: | 8 ms |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178°/178° |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 3 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • HbbTV • Chromecast • Timeshift • Google pomoćnik Aplikacije: • Netflix • Youtube • Youtube Kids • Prime Video • Deezer • Disney+ |
| Osvetljenje: | 340 niti |
| HDR: | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Poboljšavanje jasnoće: | Smanjenje šuma MPEG smanjenje šuma |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) Dolby Atmos Ultra Surround DTS Studio Sound Ekvilajzer |
| Formati reprodukcije: | Audio formati: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (samo video), LPCM (samo zvuk) Video formati: .avi, .mp4, .mpg, .mkv, .mov, .dat, .vob, .rm, .rmvb, .ts Formati slike: JPG, PNG, BMP |
| Procesor za sliku: | ARM Cortex - Quad Core CA53 |
| ARC: | Da |
| Ostali priključci: | CI+ RF ulaz LNB ulaz AV ulaz Digitalni optički audio izlaz |
| Dodatne funkcije: | Režim za igru Multijezični OSD Tajmer za uspavljivanje Glasovna kontrola |
| Procesor: | Quad Core |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 122.5 x 72 x 9.2 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 122.5 x 72 x 26.5 cm |
| Masa sa postoljem: | 12 kg |
| VESA dimenzije: | 200 x 200 |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 133.3 x 83.2 x 14.2 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| EAN: | 8606031246381 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART QLED TV 55 Tesla Q55S939GUS 3840x2160/UHD/4K/DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.