Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Opis proizvoda: | • Milijarde novih nijansi na impresivnim nivoima osvetljenosti uz Quantum Dot Colour tehnologiju. • Detaljan prikaz uz Dolby Vision i HDR10+ dekodiranje. • Izuzetan zvuk uz Dolby Atmos. • AI optimizacija slike prema scenariju u realnom vremenu. • Game Mode Plus - režim za igre (60 Hz VRR & ALLM). • Povezivanje putem HDMI portova, USB-a, Wi-Fi-a ili Bluetooth-a. |
| Dijagonala ekrana: | 55" (139.7 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160 |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED (D-Led) |
| Osvetljenje: | 275 cd/m² |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Operativni sistem: | VIDAA |
| Brand-name tehnologija: | Hisense QLED |
| Procesor: | Quad Core |
| Android karakteristike: | Internet pretraživač Amazon Alexa Deljenje ekrana Deljenje sadržaja: DMP/DMR Podrška za Airplay 2 Timeshift funkcija App Store Game Center Netflix DAZN YouTube FIFA+ Prime Video RLAXX Deezer Rakuten TV Plex EON AccuWeather VIDAA Art Disney+ VIDAA Free |
| Standardni kontrast: | 3800:1 |
| Vreme odziva: | 8 ms |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178/178 |
| Analogni tjuner: | Da |
| PVR: | Da |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Slika: | Quantum Dot HGL |
| HDR: | HDR HDR10+ 4K HDR Immersive Dolby Vision |
| Poboljšavanje jasnoće: | Podizanje rezolucije na Ultra HD 3D digitalni filter MPEG smanjenje šuma Smanjenje šuma slike Ulazno kašnjenje u režimu igre: ≤ 6 ms |
| Zvuk: | Audio izlazna snaga: 16 W (2 x 8 W) Dolby Atmos DTS Virtual X dekodiranje Ekvilajzer |
| Formati reprodukcije: | Audio formati: AAC, AC3, FLAC, MP3, OPUS, PCM, WAV, WMA Video formati: AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, TS, WEBM, WMV Slika: BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG |
| Bežična veza: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Opis bežične veze: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| HDMI priključak: | 3 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Ostali priključci: | CI+ S/PDIF (digitalni optički audio izlaz) Audio L/D ulaz Izlaz za slušalice 2 x RF ulaza Kompozitni video ulaz |
| Dodatne funkcije: | Medijski plejer Roditeljska kontrola Režim za igre Teletekst EPG OSD Hotelski režim |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 123.2 x 71.1 x 7.4 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 123.2 x 76.8 x 27.4 cm |
| Masa bez postolja: | 11.3 kg |
| Masa sa postoljem: | 11.5 kg |
| VESA dimenzije: | 200 x 300 |
| Boja: | Crna |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 136.4 x 86.4 x 13.6 cm Masa pakovanja: 17.5 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 6942147491997 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART QLED TV 55 Hisense 55E7KQ 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.