Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 50" (127 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Dual LED |
| Brand-name tehnologija: | Samsung QLED |
| Smart TV: | Da |
| Operativni sistem: | Tizen OS |
| Osvežavanje: | 50 Hz |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 3 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • HbbTV • Apple AirPlay 2 • Preslikavanje zvuka • Internet pretraživač • SmartThings • Tap View |
| HDR: | HDR10+ |
| Poboljšavanje jasnoće: | Supreme UHD Dimming AI 4K Upscaling Contrast Enhancer Motion Xcelerator |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 20 W Dolby Atmos Adaptive Sound Active Voice Amplifier (AVA) OTS Lite |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner: | Da |
| Procesor za sliku: | 4K Quantum Processor Lite |
| eARC: | Da |
| Opis bežične veze: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| ARC: | Da |
| Ostali priključci: | C+ 2 x RF ulaz Digitalni optički audio izlaz |
| Dodatne funkcije: |
Glasovno upravljanje EPG OSD ekran Automatsko isključivanje ECO režim Gaming: Game Motion Plus Gaming Hub HGiG Mini Map Zoom Super Ultra Wide Game View Surround Sound |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 111.8 x 64.4 x 2.6 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 111.8 x 68.2 x 22.4 cm |
| Masa bez postolja: | 11.5 kg |
| Masa sa postoljem: | 11.8 kg |
| VESA dimenzije: | 200 x 200 |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 124.6 x 76.1 x 13.1 cm Masa pakovanja: 15.9 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8806095427256 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART QLED TV 50 Samsung QE50Q60DAUXXH 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.