Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Displej | |
| Dijagonala ekrana | 81,3 cm (32") |
| Tip visoke definicije (HD) | Full HD |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 piksela |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Oblik ekrana | Ravni |
| Izvorni odnos širina/visina | 16:9 |
| Osvetljenost ekrana | 220 cd/m² |
| Odnos kontrasta (tipski) | 1200:1 |
| Pozadinsko LED svetlo | Da |
| Tip pozadinskog LED osvetljenja | Direct-LED |
| Vreme odziva | 10 ms |
| Frekvencija prirodnog osveženja | 60 Hz |
| Ugao gledanja, horizontalno | 178° |
| Češljasti filter | 3D |
| Dijagonala ekrana | 80 cm |
| TV Tjuner | |
| Tip tjunera | Digitalno |
| Sistem formata digitalnog signala | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV funkcija | |
| Smart TV | Da |
| Internet TV | Da |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Verzija operativnog sistema | VIDAA U6 |
| Odloženo gledanje | Da |
| Apple AirPlay 2 podrška | Da |
| Hybrid Broadcast Broadband TV | HbbTV |
| Verzija Hybrid Broadcast Broadband TV | 2.0.3 |
| Aplikacije za video-snimke | Amazon Prime Video, Apple TV, DAZN, Netflix, Rakuten TV, YouTube |
| Aplikacije za muziku | Deezer |
| Sportske aplikacije | Red Bull TV |
| Audio | |
| Broj zvučnika | 2 |
| RMS snaga | 16 W |
| Ugrađeni sabvufer | Da |
| Ugrađeni zvučni rekorderi | Dolby Atmos |
| Ekvilajzer | Da |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Da |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Eternet LAN | Da |
| Wi-Fi standardi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Dizajni | |
| Boja proizvoda | Crno |
| VESA montaža | 100 x 200 mm |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Performanse | |
| Podržan visoko dinamički opseg (HDR) | Da |
| Redukcija buke | Da |
| Podržani video-formati | AVC, H.264, HEVC/H.265, MPEG1, MPEG4, WMV3 |
| Portovi i interfejsi | |
| Broj HDMI portova | 1 |
| PC ulaz (D-SUB) | Da |
| Broj USB 2.0 portova | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Da |
| Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova | 1 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Broj RF portova | 2 |
| Verzija Common interface Plus (CI+) | 2.0 |
| Funkcije za upravljanje | |
| Elektronsko pretraživanje programa (EPG) | Da |
| Radi sa asistencijom Amazon Alexa | Da |
| Menadžment potrošnje | |
| Potrošnja energije (standby) | 0,5 W |
| Klasa energetske efikasnosti (SDR) | F |
| Klasa energetske efikasnosti (HDR) | G |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 27 kWh |
| Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati | 40 kWh |
| Potrošnja energije (maks.) | 50 W |
| Ulazni napon naizmenične struje | 100 - 240 V |
| Ulazna frekvencija naizmenične struje | 50/60 Hz |
| Skala energetske efikasnosti | A do G |
| Težina i dimenzije | |
| Širina (sa postoljem) | 721 mm |
| Dubina (sa postoljem) | 82 mm |
| Visina (sa postoljem) | 430 mm |
| Težina (sa postoljem) | 3,8 kg |
| Dužina (bez stalka) | 73 mm |
| Visina (bez stalka) | 430 mm |
| Podaci o pakovanju | |
| Širina paketa | 811 mm |
| Dubina paketa | 122 mm |
| Visina paketa | 515 mm |
| Težina paketa | 5,6 kg |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART QLED TV 32 Hisense 32A5NQ 1920x1080/Full HD/DVB-T2/S/C |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.