Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Opis proizvoda: | • Pokreće ga Cognitive Processor XR koji pruža neverovatan kontrast i detalje. • Odlična grafika i zvučno okruženje igara današnjice. • XR OLED Contrast Pro pojačava boju i kontrast u svetlim delovima. • XR Triluminos Pro sa širokim spektrom boja pruža prirodne nijanse u svakom detalju. • XR 4K Upscaling povećava rezoluciju približno do 4K, kakav god da je sadržaj u pitanju. • XR Clear Image smanjuje šum pomoću podele na zone i analize dinamičkog okvira i umanjuje zamućenost. |
| Dijagonala ekrana: | 65" (165.1 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora: | OLED |
| Tip osvetljenja: | Samoemitujući (OLED) |
| Brand-name tehnologija: | Sony Triluminos |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 100 Hz |
| Operativni sistem: | Google TV |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 4 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • Chromecast • Apple Airplay • Homekit • Internet pretraživač |
| Slika: | Live Colour XR OLED Contrast Pro XR HDR Remaster Dynamic Contrast Enhancer Pixel Contrast Booster XR TRILUMINOS PRO XR ublažavanje XR Clear Image Funkcije za PlayStation 5: Automatsko mapiranje HDR tona Automatski režim slike prema žanru |
| HDR: | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Poboljšavanje jasnoće: | XR povećavanje rezolucije na 4K Dual Database Processing XR Super Resolution XR OLED Motion, automatski režim |
| Vrsta digitalnog tjunera: | 2x DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 50 W Acoustic Surface Audio+ Dolby Audio Dolby Atmos DTS Surround Acoustic Auto Calibration Voice Zoom 2 Povećavanje rezolucije 3D okružujućeg zvuka |
| Analogni tjuner: | Da |
| Procesor za sliku: | Cognitive Processor XR |
| eARC: | Da |
| ARC: | Da |
| Opis bežične veze: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Ostali priključci: | CI+ 2 x RF ulaz Hibridni sa ulazom S-Center zvučnika (sa strane, mini-utikač) Digitalni optički audio izlaz |
| Dodatne funkcije: | EPG Tajmer Teletekst Netflix Calibrated Mode Bravia Core kalibrisani režim Gaming: ALLM (Automatski režim niskog kašnjenja) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD:144.8 x 83.6 x 5.3 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 144.8 x 86.2 x 32.7 cm |
| Masa bez postolja: | 23.3 kg |
| Masa sa postoljem: | 24.2 kg |
| VESA dimenzije: | 300 x 300 |
| Dodatno: | Širina postolja: 116.4 cm Obim isporuke: Televizor Baterije Daljinski upravljač za glasovnu kontrolu Kabl za napajanje Kontrola sa udaljene tačke Table-Top Stand |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 157.4 x 95.8 x 18 cm Masa pakovanja: 32 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4548736150683 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART OLED TV 65 Sony XR65A80LAEP CM 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/C/S/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.