Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Opis proizvoda: | • Zahvaljujući procesoru 4K HDR Processor X1 i širokoj paleti boja, videće se milijarde boja na ekranu, baš onakve kakve su u stvarnosti. • X-Balanced Speaker se uklapa u tanak dizajn televizora upotpunjujući filmove i muziku jasnim zvukom. • Google TV nudi filmove, emisije i mnogo toga na jednom mestu iz različitih aplikacija i pretplata i organizuje taj sadržaj. • Uska maska maksimalno povećava površinu ekrana, zadržavajući fokus korisnika tamo gde treba. |
| Dijagonala ekrana: | 85" (215.9 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160 |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED (D-Led) |
| Osvetljenje: | Prigušivanje pozadinskog osvetljenja: zatamnjivanje po ivicama |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Smart TV mogućnosti: | Internet pregledač Google Play prodavnica Glasovna pretraga |
| Operativni sistem: | Google TV |
| Brand-name tehnologija: | Sony Triluminos |
| Osvežavanje: | 50/60 Hz |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Analogni tjuner: | Da |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Slika: | Režimi slike: živopisno, standardno, bioskopski, igre, grafika, fotografije, prilagođeno, Dolby Vision (živopisno, svetlo, tamno) |
| HDR: | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Procesor za sliku: | 4K HDR Processor X1 |
| Poboljšavanje jasnoće: | 4K X-Reality PRO |
| Zvuk: | Zvučnici: 10 + 10 W Vrsta: Bass Reflex zvučnik, X-Balanced Speaker |
| Bežična veza: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Opis bežične veze: | Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| HDMI priključak: | 4 |
| ARC: | Da |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Ostali priključci: | 1 x ulaz za RF 1 x satelitski ulaz 1 x ulaz za kompozitni video 1 x digitalni audio ulaz CI+ |
| Dodatne funkcije: | Chromecast Apple AirPlay Apple Homekit Bravia Sync Tajmer za uključivanje / isključivanje Teletekst |
| Dimenzije bez postolja: | 190.1 x 109 x 7.3 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | 190.1 x 117 x 45.3 cm |
| Masa bez postolja: | 45.8 kg |
| Masa sa postoljem: | 47.8 kg |
| VESA dimenzije: | 400 x 400 |
| Boja: | Crna |
| Dodatno: | Ugrađena memorija: 32 GB |
| Prava potrošača: | 2+3 godine garancije uz promo kod koji dobijate prilikom kupovine |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 85 Sony KD85X80LAEP 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C |
| Robna grupa: | Televizori |
| Uvoznik: | MISON D.O.O. |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.