Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 85" (215.9 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Smart TV: | Da |
| Operativni sistem: | webOS |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Dinamički kontrast: | Ultra kontrast |
| Vreme odziva: | 8 ms |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178°/178° |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 3 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • Podržava glasovne komande i ThinQ AI • PVR - funkcija snimanja sadržaja • Podrška za Hbbtv2.0 Aplikacije: • Netflix • You Tube • Prime Video • Air play |
| HDR: | HDR10/HLG |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Vrsta digitalnog tjunera: | ATV/DTV-C/T/T2/S/S2 |
| Zvuk: | Snaga zvučnika 2x10 W Podržava Dolby Audio i Ultra Surround |
| Analogni tjuner: | Da |
| Procesor za sliku: | ARM Cortex - A55 Quad Core |
| Opis bežične veze: | Integrisan WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) i LAN priključak (RJ45) |
| Ostali priključci: | Izlaz za slušalice Optički digitalni audio izlaz Podržava CI+ |
| Dodatne funkcije: | Memorija 8GB, RAM 1.5GB Podržava H.265 Podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta Podržava bežičnu tastaturu i miša |
| Procesor: | Quad Core |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 190 x 110 x 10 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 190 x 116 x 37 cm |
| Masa bez postolja: | 43 kg |
| VESA dimenzije: | 500 x 400 |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 3 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| EAN: | 8606017163138 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 85 FOX 85WOS625D 3840x2160/UHD/4K/ATV/DTV-C/T/T2/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.