Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Aktuelna cena: | 85.590 rsd |
| Količina: | komad/a |
| Dodaj u korpu Uporedi Postavi pitanje za proizvod |
| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Dijagonala ekrana | 75" (190.5 cm) |
| Tip televizora | Led |
| Boja | Crna |
| Tip osvetljenja | Direct led |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | webOS |
| Osvežavanje |
60 Hz,
60 Hz
|
| Wi-Fi | Da |
| Vrsta digitalnog tjunera | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Procesor za sliku | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDMI priključak | 3 |
| USB 2.0 priključak | 2 |
| eARC | Da |
| LAN priključak | Da |
| VESA dimenzije | 300 x 300 |
| Smart TV mogućnosti |
Funkcije:
Kompatibilan sa USB kamerom
Pametno prepoznavanje glasa
LG ThinQ
Internet pretraživač
Radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
Voice ID
Google Home/Hub
Apple Airplay
Google Cast
|
| HDR |
HDR10
HLG
|
| Zvuk |
Izlazna snaga zvučnika: 20 W
Deljenje režima zvuka
Simultani audio izlaz
Bluetooth Surround Ready
α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro
WOW Orchestra
|
| Formati reprodukcije |
Audio formati: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
|
| Opis bežične veze |
Wi-Fi 5
|
| Pakovanje |
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 187.5 x 115 x 17.5 cm
Masa pakovanja: 32.1 kg
|
| Ostali priključci |
CI+
2 x RF ulaz
Digitalni optički audio izlaz
|
| Dodatne funkcije |
Visoki kontrast
Nivo sive boje
Invertovanje boja
Gaming:
HGIG Optimizator za igre
ALLM (automatski režim niskog kašnjenja)
VRR (Variable Refresh Rate) do 60 Hz
|
| Dimenzije bez postolja |
ŠxVxD: 166.8 x 96 x 6 cm
|
| Dimenzije sa postoljem |
ŠxVxD: 166.8 x 103.1 x 34.4 cm
|
| Masa bez postolja |
23.5 kg
|
| Masa sa postoljem |
24 kg
|
| Dodatno |
Dimenzije postolja (ŠxD): 154.6 x 34.4 cm
|
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.