Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Opis proizvoda: | -Realističan kontrast u svetlim i tamnim oblastima sa bogatim detaljima uz pomoć Full Array LED i 4K HDR Processor X1. -4K X-Reality PRO - povećavanje rezolucije na 4K. -Izuzetan zvuk uz Dolby Atmos. -X-Balanced Speaker jedinstvenog oblika daje jasan zvuk i raskošan bas. -Automatska kalibracija prostorije. -Automatsko mapiranje HDR tona za PS5 konzolu. -Ugrađeni Chromecast - jednostavno emitovanje filmova, serija, fotografija, i drugih sadržaja sa mobilnog telefona direktno na TV. -Kompatibilan je sa Apple Airplay. |
| Dijagonala ekrana: | 65" (165.1 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Full Array LED |
| Brand-name tehnologija: | Sony Triluminos |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 120 Hz |
| Operativni sistem: | Google TV |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178°/178° |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 4 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • Internet pretraživač • Deljenje ekrana • Chromecast • Airplay • Apple Homekit • Internet TV Aplikacije: • Apple TV • Prime Video • Disney+ • Youtube • Youtube Music • Facebook • Rakuten TV • Google Talk • Skype |
| Slika: | TRILUMINOS PRO Live Colour Local Dimming X-tended Dynamic Range Object-based HDR remaster Dynamic Contrast Enhancer X-Motion Clarity |
| HDR: | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Poboljšavanje jasnoće: | 4K X-Reality PRO |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) Dupli Bass Reflex zvučnik Dolby Atmos Dolby Digital DTS Digital Surround |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Analogni tjuner: | Da |
| Procesor za sliku: | 4K HDR Processor X1 |
| eARC: | Da |
| Opis bežične veze: | 802.11a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz (za Wi-Fi Direct: samo 2.4 GHz) |
| ARC: | Da |
| Ostali priključci: | AV mini ulaz RF ulaz IF ulaz Digitalni optički audio izlaz |
| Dodatne funkcije: | Glasovna pretraga Hotelski režim EPG Tajmer za isključivanje/uključivanje Teletekst Automatska kalibracija uz Calman Roditeljska kontrola Funkcije za PS5: Automatsko mapiranje HDR tona Automatski režim slike prema žanru |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 144.7 x 83.2 x 5.7 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 144.7 x 90.7 x 33.6 cm |
| Masa bez postolja: | 23.6 kg |
| Masa sa postoljem: | 24.7 kg |
| VESA dimenzije: | 300 x 300 |
| Dodatno: | Širina postolja (standardni položaj): 125 cm Širina postolja (uzani položaj): 51.3 cm |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 157.4 x 100.4 x 16.7 cm Masa pakovanja: 33 kg |
| Prava potrošača: | 2+3 godine garancije uz promo kod koji dobijate prilikom kupovine |
| EAN: | 4548736150980 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 65 Sony KD65X85LAEP 3840x2160/UHD/4K/DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.