Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana | 65'' (165cm) |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED (DLED) |
| Rezolucija | UHD 4K 3840x2160 |
| Tuner | ATV/DTV-C, T, T2, S, S2 |
| SMART TV | WebOS 5.0 |
| Quad core | ARM Cortex-A55 quad core |
| Memorija | 8GB, RAM 1.5GB |
| Podržava | Deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom |
| Sadrži | Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta |
| Podržava | Glasovne komande i ThinQ AI |
| Podržava | Bežičnu tastaturu |
| Podržava | Netflix, You Tubem Prime Video |
| Podržava | HBB TV 2.0 |
| Podržava | HDR10/HLG tehnologiju |
| Dinamički kontrast | ULTRA KONTRAST |
| Osveljenje | 280 cd/m² |
| Vreme odziva | 8ms |
| Pokretna rezolucija | 1000 RMR |
| Ugao gledanja | 178 stepeni |
| Ulazi | AV-IN,L,R, HDMI 2.0×3 USB x2 |
| Izlaz | Slušalice Optički digitalni audio izlaz |
| PVR - funkcija snimanja sadržaja | Da |
| Snaga zvučnika | 2x 10W |
| Podržava | Dolby Audio i Ultra Surround |
| WiFi i LAN | Integrisan WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) i LAN priključak (RJ45) |
| Bluetooth | Da |
| VESA standard | 400x400 |
| Postolje | Plastične nogice |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 3+2 godine Registrujte Vaš FOX televizor na LINK |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 65 FOX 65WOS640E 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C webOS |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.