Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 65" (165.1 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Smart TV: | Da |
| Operativni sistem: | Android TV |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| Standardni kontrast: | 6.000:1 |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Vreme odziva: | 6.5 ms |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178°/178° |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 3 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Osvetljenje: | 330 niti |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W) Dolby Atmos |
| Formati reprodukcije: | Audio formati: AAC, AC3, MPEG1/2 L1/2/3, HE-AAC, EAC3 Video formati: HEVC/H.265, VC1, MPEG1/2, H.264, VP8, VP9, MPEG4 Formati slike: BMP, PNG, JPEG, GIF, WEBP, HEIF |
| Ostali priključci: | CI+ Mini AV ulaz Digitalni optički audio izlaz |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 144.5 x 93.8 x 8.9 cm |
| Masa sa postoljem: | 15 kg |
| VESA dimenzije: | 300 x 300 |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 158.8 x 15.2 x 93.8 cm Masa pakovanja: 19.8 kg |
| Prava potrošača: | 36 meseci |
| EAN: | 6939554906961 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 65 Dahua 65 LTV65-SD400 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C/Android |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.