Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 58" (147.3 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160 |
| Smart TV: | Da |
| Smart TV mogućnosti: | YouTube Netflic Google Play prodavnica Chromcast built in PrimeVideo Google Voice Search |
| Operativni sistem: | Android TV |
| Vreme odziva: | 5 ms |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178°/178° |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T2/C/S2 |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| HDR: | HDR10 |
| Zvuk: | Audio izlazna snaga (RMS): 8W+8W Dolby Digital Surround zvuk |
| Bežična veza: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Formati reprodukcije: | Video format: H.265 / H.264 / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VC1 Audio format: MP3 / AAC / LPCM / Dolby DD Slika format: JPG / JPEG / BMP |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| HDMI priključak: | 3 |
| ARC: | Da |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Ostali priključci: | CI+ Digitalni audio izlaz (optički) Kompozitni ulaz RF ulaz |
| Dodatne funkcije: | Zaključavanje Roditeljsko zaključavanje Sat / Timer Teletext / HbbTV PVR |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 128.5 x 75 x 8.6 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 128.5 x 80.5 x 35.1 cm |
| Masa sa postoljem: | 12.8 kg |
| VESA dimenzije: | 300 x 200 |
| Boja: | Crna |
| Garancija: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 3856005186389 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 58 Vivax Imago 58UHD10K_REG |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.