Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 55" (139.7 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| Operativni sistem: | Google TV |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 3 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije
Funkcije: • TCL Home • Google Home • Google pomoćnik • Ambijentalni režim • Miracast • Chromecast Aplikacije: • Netflix • Youtube • Amazon Prime • Apple TV+ |
| Slika: | Dynamic color |
| HDR: | HDR10 HLG |
| Poboljšavanje jasnoće: | Micro Dimming |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) Dolby Audio |
| Procesor za sliku: | AiPQ 2.0 Engine |
| eARC: | Da |
| Opis bežične veze: | Wi-Fi 4 |
| Ostali priključci: | Izlaz za slušalice |
| Dodatne funkcije: | ALLM (automatski režim niskog kašnjenja) |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 122.6 x 71.1 x 7.2 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 122.6 x 75 x 25.5 cm |
| Masa bez postolja: | 9.8 kg |
| Masa sa postoljem: | 10 kg |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 136 x 83 x 12.8 cm Masa pakovanja: 13.8 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 5901292523305 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 55 TCL 55V6B 3840x2160/4K/UHD/DVB-T2/C/S2/Google TV |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.