Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana | 55" (139.7 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora | LED |
| Tip osvetljenja | Direct LED |
| Brand-name tehnologija | Sony Triluminos |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvežavanje | 50 Hz |
| Osvežavanje | 50 Hz |
| Vrsta digitalnog tjunera | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Operativni sistem | Google TV |
| Smart TV mogućnosti |
Funkcije: Chromecast Apple Airplay Apple Home |
| Procesor za sliku | 4K HDR Processor X1 |
| Slika |
TRILUMINOS PRO Tehnologija Live Colour Funkcije za Sony PlayStation 5: Automatsko mapiranje HDR tona Automatski prikaz slike prema žanru |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR |
HDR10 HLG Dolby Vision |
| Poboljšavanje jasnoće |
Zatamnjivanje po ivicama Dynamic Contrast Enhancer 4K X-Reality PRO Motionflow XR 200/240 Hz |
| Zvuk |
Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) Bass Reflex X-Balanced Speaker Dolby Audio Dolby Atmos DTS Digital Surround DTS Express DTS-HD Master Audio DTS-HD High Resolution Audio DTS:X |
| HDMI priključak | 4 |
| USB 2.0 priključak | 2 |
| eARC | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN priključak | Da |
| Wi-Fi | Wi-Fi (ugrađen) |
| Opis bežične veze | Wi-Fi 6E |
| Ostali priključci |
CI+ 2 x RF ulaz Digitalni optički audio izlaz |
| Boja | Crna |
| Dimenzije bez postolja | ŠxVxD: 123.3 x 71.3 x 7.2 cm |
| Dimenzije sa postoljem | ŠxVxD: 123.3 x 78.4 x 33.4 cm |
| Masa bez postolja | 16 kg |
| Masa sa postoljem | 16.3 kg |
| VESA dimenzije | 300 x 300 |
| Brend | Sony |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 55 Sony K55S35B.CEI 3840x2160/UHD/4K/DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla: | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.