Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Opis proizvoda: | • Zahvaljujući tehnologiji 4K X-Reality PRO, čak se i rezolucija korisnikovog omiljenog sadržaja u formatima 2K i HD povećava tako da bude bliže 4K kvalitetu. • X-Balanced Speaker se uklapa u tanak dizajn televizora upotpunjujući filmove i muziku jasnim zvukom. • Dolby Vision oživljava scene na veran način, dok Dolby Atmos ispunjava prostoriju okružujućim zvukom. |
| Dijagonala ekrana: | 50" (127 cm) |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD 3840 x 2160 |
| Tip televizora: | LED |
| Osvetljenje: | Zatamnjivanje po ivicama |
| Tip osvetljenja: | Direct LED (D-Led) |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Smart TV mogućnosti: | Google Play prodavnica |
| Operativni sistem: | Android TV |
| Osvežavanje: | 50/60 Hz |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T/T2/C/S |
| Analogni tjuner: | Da |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Slika: | Poboljšavanje boja: tehnologija Live Colour Poboljšavanje kontrasta: Dynamic Contrast Enhancer |
| HDR: | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Procesor za sliku: | 4K HDR Processor X1 |
| Poboljšavanje jasnoće: | 4K X-Reality PRO |
| Zvuk: | Konfiguracija: 2 x pun opseg Bass Reflex zvučnik, X-Balanced Speaker Snaga: 10 W + 10 W Dolby Audio, Dolby Atmos |
| Formati reprodukcije: | MPEG1: MPEG1/MPEG2PS: MPEG2/MPEG2TS (HDV, AVCHD): MPEG2 AVC/MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC/AVI: Xvid, MotionJpeg/ASF(WMV): VC1/MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg/MKV Xvid, AVC, MPEG4, VP8. HEVC/WEBM: VP8/3GPP MPEG4, AVC/MP3/ASF (WMA)/LPCM/WAV/MP4AAC/FLAC/JPEG WEBM: VP9/AC4/ogg/AAC/ARW (samo „Screen nail“) |
| Bežična veza: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Bluetooth: | Da |
| Opis bežične veze: | 2.4 GHz/5 GHz (za Wi-Fi Direct: samo 2.4 GHz) Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac |
| LAN priključak: | Da |
| HDMI priključak: | 4 |
| ARC: | Da |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Ostali priključci: | HDCP 2.3 (za HDMI 1/2/3/4) 1 x ulaz za kompozitni video 1 x digitalni audio izlaz 1 x IF satelitski ulaz 1 x RF ulaz |
| Dodatne funkcije: | Chromecast Bravia Sync Apple Homekit Apple Airplay CI+ |
| Dimenzije bez postolja: | 112.6 x 65.3 x 7 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | 112.6 x 71.8 x 26.7 cm |
| Masa bez postolja: | Oko 12.1 kg |
| Masa sa postoljem: | Oko 12.3 kg |
| VESA dimenzije: | 200 x 200 |
| Boja: | Crna |
| Dodatno: | Glasovna pretraga Google TV Ugrađena memorija: 32 GB |
| Prava potrošača: | 2+3 godine garancije uz promo kod koji dobijate prilikom kupovine |
| EAN: | 4548736150317 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 50 Sony KD50X75WLPAEP |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.