Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Ekran | Dijagonala: 50" 127 cm Tehnologija ekrana TFT sa aktivnom matricom Pozadinsko osvetljenje: DIRECT LED Rezolucija UHD 4K 3840x2160 Osvetljenost ekrana 280 cd
Vreme odziva 8 ms
Ugao gledanja 178 stepeni |
| Smart funkcije | Da WebOS 5.0 |
| Procesor | ARM Cortex-A55 quad core |
| Memorija | Interna 8GB RAM 1.5GB |
| Video | Tjuner ATV/DTV-C,T,T2,S,S2 |
| Audio | Snaga zvučnika 2x10 W Izlaz za slušalice, optički digitalni audio izlaz |
| Priključci / Slotovi | Ulazi: AV-IN,L,R HDMI 2.0 x 3 USB x 2 |
| Dodatne funkcije | Podržava Dolby Audio i Ultra Surround
Integrisan WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) i LAN priključak (RJ45)
Podržava Bluetooth
Podržava Netflix, You Tube, Prime Video, Apple air play
Podrška za Hbbtv2.0
Podržava CI+ Podržava glasovne komande i ThinQ AI
PVR - funkcija snimanja sadržaja Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
Podržava HDR10/HLG tehnologiju |
| Fizičke karakteristike | VESA standard 200x200
Dizajn : frameless
Postolje metalne nogice
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) 112x71x28 cm
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) 112x65x8 cm
Raspon postolja (ŠxD) 101x28 cm
Masa NETO 9,10 kg, BRUTO 11,5 kg
|
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model | SMART LED TV 50 FOX 50WOS640E 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C webOS |
| Robna grupa | TELEVIZORI |
| Uvoznik | Vimport D.O.O |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.