Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 43" (109.2 cm) |
| Rezolucija: | Full HD 1920 x 1080p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| Operativni sistem: | webOS |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 3 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • HbbTV • ThinQ |
| HDR: | HDR10 |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T/T2/S2 |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 16 W Dolby Digital |
| Ostali priključci: | CI+ AV ulaz 2 x RF ulaz Digitalni optički audio izlaz Izlaz za slušalice |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 97.1 x 61.2 x 31.4 cm |
| Masa sa postoljem: | 7.2 kg |
| VESA dimenzije: | 200 x 100 |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 3856005194339 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 43 Vivax 43S61WO 1920x1080/Full HD/DVB-T/T2/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.