Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Veličina ekrana | 43'' (105cm) |
| Tip ekrana | Direct LED |
| Rezolucija | 1920x1080 Full HD |
| Boje za prikazivanje | 16.7M |
| Ugao gledanja | 178º |
| Tip tjunera | DVB-T/C/T2 |
| Smart OS | Android 9.0 |
| CPU Frame | ARM Cortex A35/1.6GHz/Quad core |
| GPU | Mali-400MP2/Dual core |
| Memorija | 8GB, RAM 1GB DDR3 |
| Miracast | Da |
| Mod za sliku | Standard/Bright/Soft/User |
| Mod za zvuk | Standard/Music/Movie/User |
| Audio snaga (output) | 8W + 8W |
| Konekcije | VGA x 1, HDMI x 3, USB 2.0 x 2, AV in x 1, RF x 1 (IEC), CI+ x 1 |
| Wifi | Da |
| Dolby | Da |
| Teletext | Da |
| Hotel mod | Da |
| PVR - funkcija za snimanje video materijala | Da |
| Više jezika OSD | Da |
| Srpski OSD | Da |
| Vesa | 200x200mm |
| Veličina: L x W x H | -Sa postoljem: 969x245x620mm -Bez postolja: 969×83×567mm |
| Širina | -Sa postoljem: 7.5kg -Bez postolja: 7.4kg |
| Power input | 100-240VAc |
| Rated power | 75W |
| Standby power | ≤0.5W |
| Power Cord lenght | 1.5M |
| Garancija | 3 godine |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model | SMART LED TV 43 MAX 43MT302S 1920x1080/FHD/DVB-T2/C/S Frameless |
| Robna grupa | TELEVIZORI |
| Uvoznik | SMARTVIEW DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.