Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Opis proizvoda: | • Mehanizam za obradu optimizuje kvalitet slike kako bi pružio oštre slike, bogate boje i glatke pokrete. • Dobro za gejmere - postavka niske ulaznosti kašnjenja se automatski aktivira kada se uključi konzola, pružajući korisniku nesmetanu igru. • Ekran bez okvira i tanke svetlosive noge idu uz gotovo svaki enterijer. • Podržava Google pomoćnika i Amazon Alexa. |
| Dijagonala ekrana: | 32" (81.2 cm) |
| Rezolucija: | HD Ready 1280 x 720p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Smart TV: | Da |
| Operativni sistem: | Android TV |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Ne |
| LAN priključak: | Da |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178°/178° |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 3 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • HbbTV • SimplyShare • Preslikavanje ekrana • Google pomoćnik • Amazon Alexa Aplikacije: • Youtube • Philips prodavnica • Netflix • Prime Video |
| HDR: | HDR10 HLG |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 10 W (2 x 5 W) Dolby Digital MS12 V2.5 A.I. Sound Clear Dialogue Dolby Bass Enhancement Dolby Volume Leveler Noćni režim A.I. EQ |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Formati reprodukcije: | Audio formati: AAC, MP3, WAV, WMA (od v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 i v10), FLAC Video formati: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP9, HEVC (H.265), AV1 Formati slike: JPEG, BMP, GIF, PNG, HEIF |
| Analogni tjuner: | Da |
| Opis bežične veze: | Wi-Fi 802.11n, 2x2, jedan opseg |
| ARC: | Da |
| Ostali priključci: | CI+ Satelitski priključak Digitalni optički audio izlaz Izlaz za slušalice |
| Dodatne funkcije: | Automatski tajmer za isključivanje Isključivanje ekrana (za radio) |
| Procesor: | Dual Core |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 71.1 x 43.5 x 8.9 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 71.1 x 45.4 x 17.7 cm |
| Masa bez postolja: | 4 kg |
| Masa sa postoljem: | 4.2 kg |
| VESA dimenzije: | 100 x 100 |
| Dodatno: | Širina postolja: 59.5 cm Visina stalka: 2 cm Dubina postolja: 17.7 cm Rastojanje između dva postolja: 59.5 cm Obim isporuke: Televizor Daljinski upravljač 2 x baterija AAA Stalak za sto Kabl za napajanje |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 79.8 x 52.2 x 13.3 cm Masa pakovanja: 6.2 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8718863036839 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 32 PHILIPS 32PHS6808/12 1366x768/HD Ready/DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.