Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Opis proizvoda: | • Full HD reprodukuje veoma bogate boje i čime postiže puno realističniji prikaz. • α5 Gen 5 AI procesor pruža izuzetne performanse, kvalitetnu sliku i zvuk. • Podrška za Apple Airplay i Homekit. • Podržava HDR10 Pro tehnologiju. |
| Dijagonala ekrana: | 32" (81.2 cm) |
| Rezolucija: | Full HD 1920 x 1080p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Smart TV: | Da |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| Operativni sistem: | webOS |
| High Dynamic Range (HDR): | Da |
| Bluetooth: | Da |
| LAN priključak: | Da |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 2 |
| USB 2.0 priključak: | 1 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: • Glasovna pretraga • Magic Explorer • Quick Access • Internet pretraživač • Radi sa Apple Airplay • Miracast • DLNA •Timeshift Aplikacije: • Netflix • Prime Video |
| Slika: | ULTRA osvetljenje |
| HDR: | Active HDR HDR10 Pro HLG |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Poboljšavanje jasnoće: | Full HD Upscaler |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T2/C/S2 |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 10 W Clear Voice Pro AI Acoustic podešavanja |
| Procesor za sliku: | α5 AI Processor 4K |
| eARC: | Da |
| Opis bežične veze: | 802.11ac |
| Ostali priključci: | CI+ RF ulaz Digitalni optički audio izlaz |
| Dodatne funkcije: | EPG Teletekst |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 73.6 x 43.7 x 8.29 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 73.6 x 46.4 x 18 cm |
| Masa bez postolja: | 4.65 kg |
| Masa sa postoljem: | 4.7 kg |
| VESA dimenzije: | 200 x 200 |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 81.2 x 51 x 14.2 cm Masa pakovanja: 5.85 kg |
| Prava potrošača: | 2 godine |
| EAN: | 8806091636959 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model | SMART LED TV 32 LG 32LQ63006LA 1920x1080/Full HD/DVB-T2/S/C |
| Robna grupa | TELEVIZORI |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.