Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala ekrana: | 32" (81.2 cm) |
| Rezolucija: | Full HD 1920 x 1080p |
| Tip televizora: | LED |
| Tip osvetljenja: | Direct LED |
| Brand-name tehnologija: | Hisense QLED |
| Smart TV: | Da |
| Operativni sistem: | VIDAA |
| Osvežavanje: | 60 Hz |
| Standardni kontrast: | 3000:1 |
| Bluetooth: | Ne |
| LAN priključak: | Da |
| Vreme odziva: | 9.5 ms |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (ugrađen) |
| Ugao gledanja (H°/V°): | 178°/178° |
| Boja: | Crna |
| HDMI priključak: | 2 |
| USB 2.0 priključak: | 2 |
| Smart TV mogućnosti: | Funkcije: Internet TV Deljenje ekrana Timeshift HbbTV 2.0.3 |
| Osvetljenje: | 200 niti |
| Zakrivljeni ekran: | Ne |
| Vrsta digitalnog tjunera: | DVB-T2/C/S2 |
| Zvuk: | Izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W) Dolby Digital DTS Virtual: X DTS-HD Dolby MS12 Ekvilajzer |
| Analogni tjuner: | Da |
| Formati reprodukcije: | Audio formati: AAC, AC3, FLAC, M4A, MP3, OPUS, PCM, WAV, WMA Video formati: ASF, AVI, FLV, H.264, H.265, HEVC, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, MPG, TS, VOB, WMV, WMV3 Formati slike: BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG |
| Procesor za sliku: | ARM Cortex - Quad Core A53 |
| ARC: | Da |
| Opis bežične veze: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ostali priključci: | CI+ 2 x RF ulaz Digitalni optički audio izlaz Izlaz za slušalice |
| Dodatne funkcije: | Glasovna kontrola Hotelski režim EPG |
| Procesor: | Quad Core |
| Dimenzije bez postolja: | ŠxVxD: 72.1 x 43 x 7.3 cm |
| Dimenzije sa postoljem: | ŠxVxD: 72.1 x 45.2 x 17.9 cm |
| Masa bez postolja: | 3.8 kg |
| Masa sa postoljem: | 3.9 kg |
| VESA dimenzije: | 100 x 200 |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 81.1 x 51.5 x 11.4 cm Masa pakovanja: 5.6 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 6942147489857 |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 32 Hisense 32A5KQ 1920 x 1080/Full HD/DVB-T2/C/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla: | |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.