Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala | 32″ (80 cm) |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED (DLED) |
| Rezolucija | HD READY 1366×768 |
| Tuner | ATV/DTV-C, T, T2, S, S2 |
| SMART TV | WEE2.0 |
| Procesor | ARM Quad Core CA55×4 |
| Memorija | 8 GB interna, 1.5 GB RAM |
| Deljenje ekrana | Da, sa mobilnim uređajem i računarom |
| Magični daljinski upravljač | Da, sa senzorom pokreta |
| Glasovne komande i ThinQ AI | Da |
| Bežična tastatura i miš | Podržano |
| Streaming aplikacije | Netflix, YouTube, Prime Video, Disney |
| HbbTV | Verzija 2.0 |
| HDR | HDR10 / HLG |
| Dinamički kontrast | MEGA KONTRAST |
| Osvetljenost ekrana | 250 cd/m² |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Pokretna rezolucija | 400 RMR |
| Ugao gledanja | 178° |
| Ulazi | AV-IN, L, R, HDMI 2.0 ×3, USB ×2 |
| Izlazi | Slušalice, optički digitalni audio izlaz |
| PVR (snimanje sadržaja) | Da |
| Multijezični meni | Da, uključuje i srpski |
| Zvučnici | 2×10 W |
| Audio tehnologije | Dolby Audio i Ultra Surround |
| Mrežna povezanost | WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac), LAN (RJ45) |
| Bluetooth | Da |
| VESA standard | 100×100 mm |
| Postolje | Metalno centralno |
| Dimenzije sa postoljem (Š×V×D) | 72×47×21 cm |
| Dimenzije bez postolja (Š×V×D) | 72×43×8 cm |
| Raspon postolja (Š×D) | 27×21 cm |
| Masa (NETO / BRUTO) | 3.2 kg / 4.8 kg |
| Proizvedeno | Srbija |
| Garancija | 3 godine |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model: | SMART LED TV 32 FOX 32WOS650C 1366x768/HD Ready/ATV/DTV-C/T/T2/S/S2 |
| Robna grupa: | TELEVIZORI |
| Uvoznik: | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla: | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.