Proizvod je dodat u korpu!
U gornjem desnom uglu web sajta možeš videti broj proizvoda u korpi.
Za sadržaj koji tražite morate biti prijavljeni na sistem.
Registracija može da se obavi preko dugmeta u gornjem desnom uglu sajta.
Zatvori| Dostava: |
- troskovi slanja uobicajeno 300 dinara - povecani za 50.00 dinara od 24.01.2019. usled povecanja cene od strane kurirskih sluzbi - ukoliko se desi da je poštarina veća od naznačenog iznosa , iznos ćemo vam vratiti - refundirati ( u tom slučaju potrebno je na naš e-mail poslti skeniranu ili slikanu potvrdu o više plaćenom iznosu ) sa jasno definisanim potpisanim zahtevom . Prethodno vazi za robu tezine do 2kg. Ostala roba po zvanicnim cenovnicima kurisrkih sluzbi po kojima je roba prosledjena kupcu. |
| Način plaćanja: | Gotovinom prilikom isporuke na adresu , avansno , virmanski, elektronskim bankarstvom, karticama Visa, Diners, Juba Master i Maestro jednokratno, Čekovima gradjana do 6 rata i do 12 rata. Kreditnim karticama do 24 meseca. Findomestic karticama do 24 meseca. Administrativnim zabranama na 3, 6 i 12 meseci. Kreditima odobrenim od strane banaka do 36 meseci. |
| Povrat robe: | Moguće 14 dana od datuma kupovine uključujući i neradne dane ( važi za online kupovinu preko portala www.skycomputer.rs ) , nakon toga roba ide redovnim servisnim putevima određenim dokumentom pod nazivom Garantni list ili dokument o Saobraznosti proizvoda koji je isporučen kupcu uz robu i fiskalni račun. |
Za opširnije objašnjenja na ovu temu i procedurama pogledajte stranicu http://www.skycomputer.rs/strana/zastita-potrosaca
| Dijagonala | 32'' (81 cm) |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED |
| Rezolucija | HD READY 1366x768 |
| Tuner | ATV (analogni) |
| Dinamički kontrast | MEGA KONTRAST |
| Osvetljenost ekrana | 200cd |
| Vreme odziva | 12ms |
| Pokretna rezolucija | 400 RMR |
| Ugao gledanja | 178 stepeni |
| Ulazi | AV IN,HDMIx2,USB x2, VGA, PC audio |
| Izlazi | koaksijalni audio, slušalice |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W |
| VESA standard | 100x100mm |
| Postolje | plastično |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 72,5 x 48 x 23 cm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 72,5 x 43 x 8 cm |
| Masa televizora neto | 3.5 kg |
| Masa televizora bruto | 4.5 kg |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
| Model | LED TV 32 Stella S32D30 HD ready 1366x768/ATV |
| Robna grupa | TELEVIZORI |
| Uvoznik | VIMPORT D.O.O. |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
* Sky Computer Center nastoji da opis proizvoda bude što preciznija, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.