  5. LC-POWER CPU Cooler Univerzalni LC Power Cosmo LC-CC-120-RGB (AM4/AM5/1200/1700/1851) 180W
LC-POWER CPU Cooler Univerzalni LC Power Cosmo LC-CC-120-RGB (AM4/AM5/1200/1700/1851) 180W
Aktuelna cena: 4.490 rsd
Količina: komad/a
Dodaj u korpu Uporedi Postavi pitanje za proizvod
Dostava:
Tip hlađenja Vazdušno hlađenje
Hladnjak Aluminijum
Odvod toplote (Heatpipe) Četiri bakarne cevi.
Ventilator 120 x 120 x 25 mm
Broj obrtaja 800-1800 rpm (+/- 10%)
Protok vazduha 58 CFM
Voltaža 12V DC početna voltaža: 5V DC
Konektor 4 pin (PWM thermocontrol), 4 pin RGB
Dimenzije 152 x 125 x 75 mm