  5. LC-POWER CPU Cooler LC Power Cosmo LC-CC-120-B4 AERA (AM4/AM5/1200/1700/1851) 190W
LC-POWER CPU Cooler LC Power Cosmo LC-CC-120-B4 AERA (AM4/AM5/1200/1700/1851) 190W
Aktuelna cena: 4.790 rsd
Količina: komad/a
Dodaj u korpu Uporedi Postavi pitanje za proizvod
Dostava:
Model LC POWER CPU hladnjak AERA LC-CC-120-B4 – Vazdušno hlađenje
Proizvod Hladnjak za procesor
Tip Hladnjaka Vazdušno hlađenje
Podrška za Intel soket LGA 1151; LGA 1150; LGA 1155; LGA 1156; LGA 1200; LGA 1700; LGA 1851
Podrška za AMD soket AM4; AM5
Dimenzije Hladnjaka (V x Š x D) 150x120x73mm
Težina Hladnjaka 580gr
Rashladni elementi Heat pipes: 4x 6mm bakar, peraventilatora od aluminijuma, Heatspreader 45x38mm bakar, aluminum, 1x ventilator 120mm plastični,
Ventilatori u pakovanju 1 komad
Dimenzije ventilatora 120x120x25 mm
Brzina ventilatora 600 - 2200 rpm (± 10 %)
Protok vazduha ventilatora 89.5 CFM (± 10 %)
Nivo buke ventilatora 35.3dB(A) max.
Konekcija ventilatora 4-pin PWM
Dodatne karakteristike Dužina kabla ventilatora približno 380mmTip hladnjaka: FDB - Hydrodynamic plain bearingTDP 190W max.
Pakovanje 1x heat sink1x 120 mm fan1x assembly instructions1x thermal paste1x user manual